hy-AMen-USru-RU

«ԿԱՄԵՐՏՈՆ - ՍՈԼԻՍՏ» ԿԱՏԱՐՈՂԱԿԱՆ  ԱՐՎԵՍՏԻ

 ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՄՐՑՈՒՅԹԻ

 ԱՐԴՅՈՒՆՔՆԵՐԸ

«Դաշնամուր» անվանակարգ 

Առաջին տարիքային խումբ

Կվիժինաձե Աննա (Վրաստան)

85

Երկրորդ մրցանակ

Խաչատրյան Սյուզաննա (Հայաստան)

76

Երրորդ մրցանակ

Շիլովա Սոֆիա (Ռուսաստան)

71

Երրորդ մրցանակ

Մալեք-Խոսրավի Բարդիա (Հայաստան)

68

Դիպլոմ

Ասատրյան Հարություն (Հայաստան)

64

Դիպլոմ

Երկրորդ տարիքային խումբ

Ավանեսյան Աիդա (Հայաստան)

99

Գրան-պրի 

Մարտիրոսյան Լիլիթ (Հայաստան)         

95

Առաջին մրցանակ

Մելումյան Սյուզաննա (Հայաստան)    

84

Երկրորդ մրցանակ

Ուրմանովա  Վալերյա (Հայաստան)    

81

Երկրորդ մրցանակ

Ստարովերով Վսեվոլոդ (Ռուսաստան)

74

Երրորդ մրցանակ

Իսրայելյան Արևիկ (Հայաստան) 

72

Երրորդ մրցանակ

Աղաջանյան Սարգիս (Ռուսաստան)

62

Դիպլոմ

«Ջութակ» անվանակարգ

Առաջին տարիքային խումբ

Հովհաննիսյան Մանե (Հայաստան)

99

Գրան-պրի 

Գևորգյան Մարիա (Լատվիա)       

99

Գրան-պրի 

Շեֆել Մարի (Գերմանիա)

99

Գրան-պրի 

Սարա Կանսու Թաքմազ (Թուրքիա)

93

Առաջին մրցանակ

Մարգարյան Աննա (Հայաստան)

87

Երկրորդ մրցանակ

Եղիազարյան Արփի (Հայաստան)

73

Երրորդ մրցանակ

Իվանով Ֆիլիպ (Ռուսաստան)

72

Երրորդ մրցանակ

Մարթա Բագուս Գոմես (Գերմանիա)

71

Երրորդ մրցանակ

Նազարյան Մարգարիտա (Հայաստան)

70

Երրորդ մրցանակ

Այումի Մայա Մալդեներ (Գերմանիա)

70

Երրորդ մրցանակ

Եղիազարյան Մարիաննա (Հայաստան)

65

Դիպլոմ

Լալայան Իննեսա (Հայաստան)

65

Դիպլոմ

Գասպարյան Նարե (Հայաստան)

63

Դիպլոմ

Լայպ Աննա Մարիա (Գերմանիա)

63

Դիպլոմ

Երկրորդ տարիքային խումբ

Մարտիրոսյան Իզաբելլա (Հայաստան)

100

Գրան-պրի 

Բալայան Էլլա (Հայաստան)

90

Առաջին մրցանակ

Կուկիչ Կատարինա (Գերմանիա)

72

Երրորդ մրցանակ

Սարա-Լին Բագուս Գոմես (Գերմանիա)

71

Երրորդ մրցանակ

«Ֆլեյտա» անվանակարգ

Մեսրոպյան Նարե (Հայաստան)

95

Առաջին մրցանակ

Մարգարյան Մերի (Հայաստան)

87

Երկրորդ մրցանակ

Միքայելյան Ադելինա (Հայաստան)

80

Երկրորդ մրցանակ

Կրուպնովա Արինա (Ռուսաստան)

79

Երրորդ մրցանակ

«Դասական վոկալ» անվանակարգ

Առաջին տարիքային խումբ

Իսրայելյան Արեն (Հայաստան)       

99

Գրան-պրի 

Մովսեսյան Աննա (Հայաստան)   

93

Առաջին մրցանակ

Ամիրաղյան Հովսեփ (Հայաստան)

85

Երկրորդ մրցանակ

Ոսկանյան Անահիտ (Հայաստան)    

82

Երկրորդ մրցանակ

Պետրոսյան Դավիթ (Հայաստան)         

78

Երրորդ մրցանակ

Երկրորդ տարիքային խումբ

Դանիելյան Մուշեղ (Հայաստան) 

95

Առաջին մրցանակ

Մանուկյան Ալեն (Հայաստան)                

91

Առաջին մրցանակ

Յոլյան Էլիդա (Հայաստան)  

85

Երկրորդ մրցանակ

Առաքելյան Մարիա (Հայաստան)         

72

Երրորդ մրցանակ